Perfektní boty na jaro

Jaro přichází. Brzy začneme nosit lehčí oblečení. Silné zimní bundy nahradíme tenčími koženými oděvy. Roláky budou nahrazeny tenčími blůzy a místo kalhot budou ženy stále častěji nosit vzdušné šaty a sukně. Čekáme na čas, kdy bude svítit slunce a bude tepleji. Poté osvěžíme naše skříně. Co budeme nosit na nohou? Dnes vám řekneme, jaké dámské boty si vybrat na jaro.

Sportovní boty

Všichni víme, že dva nebo tři páry bot v dámské šatně rozhodně nestačí. Ženy rádi kupují boty. Bot a kabelek  nikdy není  dost! Jaké boty zvolit během jarní sezóny? Stojí za to získat několik univerzálních modelů obuvi. Je těžké běžet každý den na procházky nebo jít na procházku se psem v nejlepších červených vysokých podpatcích, takže musíte mít ve svém šatníku několik pohodlných modelů obuvi, které budou ideální pro méně oficiální výlety. Koneckonců, dámské boty nemusí být vždy elegantní. Tenisky jsou již několik sezón velmi oblíbené, zejména ty se silnou podrážkou nebo klíny. Jsou velmi pohodlné, takže by měly být ideální pro jarní procházky. Další velmi populární a populární model jsou tenisky. Můžete je nosit jak s džíny, tak se vzdušnými šaty. Na jaře budou obzvláště vhodné tenisky v pastelových barvách nebo bílé.

Vysoké podpatky

Lodičky a vysoké podpatky jsou boty, které musí mít každá žena. Pokud se necítíte příliš pohodlně v botách na vysokém podpatku, můžete si vybrat modely se spodním sloupkem. Absolutní klasikou jsou černé vysoké podpatky, které se hodí téměř k jakémukoli stylu. Červené vysoké podpatky také vypadají velmi efektivně. Na jaře také stojí za výběr dámské obuvi o něco méně standardních barev. Kromě klasických odstínů černé, béžové a červené jsou zde také podpatky růžové, žluté nebo akvamarínové. Najít boty ve všech barvách duhy není žádný problém. Stojí za zvážení koupit alespoň jeden pár bot v zajímavé barvě, která jistě upoutá pozornost prostředí. Boty s květinovými vzory budou také vypadat mimořádně efektivně.

Jaro je sezóna, na kterou mnozí z nás čekají. S jeho příchodem začneme nosit oblečení a boty v jasnějších jarních barvách. Stojí za to získat pohodlnou obuv, která bude perfektní pro dlouhé jarní procházky, stejně jako stylové jehlové boty v pastelové barvě. A ty? Už máte perfektní obuv, abyste mohli vstoupit do nové sezóny?

Napsat komentář