Horký letní trend – červené dámské boty

Horké léto je ten pravý čas pro stejně horkou dámskou obuv. Červená je barva lásky, vášně, ale také hněvu. Barva, která rozhodně vyniká a působí dojmem. Červená obuv je v této sezóně absolutně špičkovým trendem a žádný milovník obuvi by neměl chybět.

Proč si vybrat červené boty?

Červená je univerzální. Zní to neuvěřitelně? Ano, ale je to pravda. Nemusí to být vždy typická jasně červená barva. Dámské boty v barvě červeného vína nebo elegantní vínově červené barvy jsou odstíny, které nejsou do očí bijící a nevyčnívají v popředí, ale stále poskytují „něco“. Perfektní obuv v krásné barvě červeného vína bude tedy vhodná pro ty, kteří nechtějí vyniknout v davu, ale přesto rádi dostávají nádherný vzhled.

Tipy pro styling červených : jak se oblékat?

Pokud chcete kombinovat červenou obuv, musíte nejprve určit odstín červené. Má to být více oranžové nebo velmi červené nebo spíše suché víno? Když je nastaven tón, mohou být k botám přiřazeny další odstíny červené barvy. Odstíny červené ve výbavě by se měly naprosto harmonizovat. Začněme však jednoduchou kombinací.

V zásadě čím více je odstín červené barvy, tím jednodušší bude zbytek sady. Pro jasně červené boty jsou výhodné neutrální barvy, jako je bílá nebo černá. Kombinace červených bot s bílými nebo černými oblíbenými prvky je zvláště vhodná, pokud právě začínáte objevovat červené boty ve vašich stylizacích. Můžete je bezpečně kombinovat, protože černá nebo bílá vždy odpovídá červeným botám.

Dokonce i příslušenství by mělo být používáno šetrně. Pro zdůraznění červené dámské obuvi stojí za to vybrat si doplňky ve stejné barvě – brýle, náramek, halenka nebo náušnice.

Můžete také kombinovat džíny s červenými botami. Zde si můžete vykouzlit velmi neformální oblečení s džínovými sukněmi, trubičkovými kalhotami a červenými botami.

Pro koho je červená dámská obuv?

Při výběru boty je rozhodující také tón pleti. Broskvová pleť dokonale ladí s barvami, jako je losos, růžová, oranžová nebo jasně červená. Spíše cool vypadající typy by měly používat odstín červené s velkým podílem modré, jako je Bordeaux červená.

Bez ohledu na to, zda se jedná o lodičky, vysoké podpatky, boty nebo baleríny – všechny typy obuvi jsou k dispozici v červené barvě, ale je důležité si pamatovat, které boty by se měly při této příležitosti nosit. Například červené baleríny nebo tenisky se hodí do kanceláře a boty nebo lodičky mohou vypadat příliš působivě. Společenské oblečení lze vylepšit pomocí červených lodiček.

Napsat komentář