Boty slip on – nejlepší volba na jaro a v léto

Boty slip on  jsou  praktické, módní a jednoduché na nazutí.. Obzvláště dobře se  hodí  ke casualovému oblečením a pohodlé outfity na dovolenou. Některé modely jsou k dispozici také ve velmi elegantních verzích a můžete je snadno nasadit a získat tak elegantnější stylizace. Díky širokému výběru je vhodný model obuvi k dispozici pro různé styly.

Všestranné  boty Slip on

Klasické boty slip on  mají  klasickou gumovou podrážku. Svršek boty je nejčastěji vybrán z upřednostňované kůže nebo látky, které jsou příjemné pro pokožku a v případě potřeby je lze snadno vyčistit. Většinou silně vroubkovaná  podešev pomáhá podniknout bezpečné kroky na mokrých površích – proto jsou tyto boty často vybírány na procházky v lese.

Způsob, jakým navrhujete boty, závisí na správném štítku a modelu. Boty slip on jsou k dispozici  v atraktivních metalových  odstínech, v nadčasové černé barvě i s pestrými vzory. Bílá, šedá a modrá jsou další barvy, které se často nacházejí na nohou lidí, kteří mají rádi neutrální, jasné barvy pro léto. Boty na léto  mohou získat zvláštní nádech prošíváním nebo ražením materiálu nebo aplikace.

Ale všechny Boty slip on , bez ohledu na model, mají vždy jednu společnou věc: stačí je pouze nazout. Elastické pásky na botách často pomáhají dosáhnout optimálního střihu. Díky elastikům se boty snadno oblékají – stačí 3 vteřiny, aby jste je nazuly  a vydaly se na procházky.
Díky velkému výběru této všestrtranosti  lze boty slip on nosit jak v kanceláři, tak ve volném čase. Jednodušší a elegantnější varianty modelů se snadno hodí i do kalhotového obleku. Ve svém volném čase můžete nosit varianty k džínám , stejně jako s letními šaty nebo šortky.

Boty na léto – prezentujte je jakýmkoli způsobem

Samozřejmostí je, že slip on pasují ke všemu, co je tak příležitostné a nekonvenční jako samotná bota. K těmto botám lze téměř vždy kombinovat volné kalhoty,džíny.  Boty na léto  vypadají velmi hezky na ženách, které nosí těsné kalhoty s holými kotníky a kombinují je s oversize košilí. 

Noste super boty na léto slip on s lehkou  sukní nebo volnými letními šaty. Boty slip on  lze nosit  na holé nohy. Pro lepší pohodu můžete do boty přidat vložku. Pokud však chcete používat ponožky (kvůli teplotě nebo vlastním pocitům), doporučujeme speciální sportovní ponožky, které končí pod kotníkem, a proto téměř nevyčnívají z boty.

Napsat komentář